ÁLLÁSLEHETŐSÉG

A Richlik Trans Kft. keresi leendő munkatársait, a hamarosan induló Százhalombatta- Ercsi vasútvonal építési munkálataihoz az alábbi pozíciók betöltésére:
MUNKAGÉP KEZELŐ

Forgókotró, homlokrakodó és dózer munkagépekre keresünk érvényes vizsgával rendelkező munkaerőt
Elvárások:
Érvényes földmunkagép kezelői jogosítvány, minimum 2 év munkatapasztalat

TEHERAUTÓ SOFŐR
Nyerges és 4 tengelyes teherautókra keresünk érvényes vizsgával rendelkező munkaerőt nyomvonalas munkavégzésre.
Elvárások:
Érvényes c+e jogosítvány, billencses tapasztalat, jó munkabíró képesség.

ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS
Elvárások:
Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség, legalább középiskolai végzettség, felhasználói szintű Word, Excel és számítógépes ismeret, minimum 1 év munkatapasztalat
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány és járművezetői rutin.
Főbb feladatok, munkák:
Kollégák munkájának adminisztratív támogatása, dokumentum adminisztráció, napi operatív feladatok intézése, kisebb beszerzési feladatok elvégzése, egyéb adminisztráció
Ha felkeltettük érdeklődését akkor kérjük jelentkezzen a morvai@richlik-trans.hu email címre küldött fényképes önéletrajzzal.